قوانین لغو رزرو


شرایط و قوانین لغو رزرو
1 )  در صورت درخواست مسافر براي لغو رزرو به هر علت، مطابق قانون هر هتل عمل خواهد شد. این سامانه جهت کنسل شدن رزرو هیچ کارمزدی دریافت ننموده و جریمه کنسلی فقط مربوط به هتل می باشد.

2 ) مسافر به هر دليل بعد از رزرو هتل قصد لغو تعدادی از شب های اقامت خود را داشته باشد و یا تعداد شب های اقامت خود را افزایش داده و تمدید نماید در مورد لغو تعدادی از شب های اقامت (فقط در ایام عادی سال و غیر از تاریخهای پیک) باید حداقل یک هفته قبل از ورود به هتل مراتب را به سامانه اطلاع دهد در غیر این صورت هزینه شب های لغو شده سوخت شده و مسترد نخواهد شد (در ایام نوروز، تاریخهای پرتقاضا و پیک و مناسب های خاص امکان لغو تعداد و یا کل شب های رزرو وجود ندارد) ، بعد از ورود به هتل امکان کنسلی و یا لغو تعدادی از شب های اقامت وجود ندارد .

3 )  لازم به ذكر است متاسفانه با توجه به اينكه تا اين لحظه بسياري از هتلها تحت قانون يكساني عمل نمي نمايند و هركدام قانون مربوط به خود را داشته و باز هم متاسفانه قانون ايشان نيز هر از چندگاهی تغيير میکند، ميبایست پس از دريافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر، قانون هتل استعلام شده و پس از عودت مبلغ از طرف هتل به شرکت بر طبق اين قانون، مبلغ جريمه از مبالغ دريافتي از مسافر كسر گرديده و مابقي به مسافر مسترد مي گردد.
بطور کلی و نه قطعی ( صرفا جهت اطلاع از حدود ) در ایام عادی (به غیر از عید نوروز و ایام پرتقاضا و مناسبت ها) درصورت لغو رزرو تا یک هفته تا سه روز قبل از ورود 50% و از سه روز ساعت تا روز ورود 100% مبلغ اقامت به عنوان خسارت درنظر گرفته خواهد شد. در ایام پیک و پرتقاضای سال و مناسبت ها جهت لغو رزرو هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد و تمامی شب های اقامت سوخت خواهد شد.

4 ) شایان ذکر است بدلیل اینکه مبلغ مسافر پس از رزرو به حساب هتل واریز می گردد باز گرداندن وجه پس از وصول از هتل و  اعلام کتبی هتل به عنوان دریافت و یا عدم دریافت هزینه کنسلی مشمول زمان خواهد شد فلذا بازگرداندن وجه کنسلی چند روز کاری زمان نیاز دارد و پس از عودت هتل به این شرکت به حساب مسافر عودت داده خواهد شد.

5 ) در صورت عدم رعایت شرایط رزرو اینترنتی و رزرو هتل , سامانه رزرواسیون رادسیر هیچگونه مسئولیتی در بازپرداخت وجه رزرو نخواهد داشت .جهت مشاهده قوانین و شرایط رزرو هتل و رزرو اینترنتی اینجا کلیک نمایید.

عنوان

 

برای مشاهده

قیمت هتلهای ترابزون 

اینجا کلیک کنید 

04135555122


بهترین نرخ هتل تک 

در شهر وان ترکیه

واتساپ - تلگرام - روبیکا

09361346437


جهت مشاهده نرخ

تـورهای 4روزه شهر وان ترکیه

از تهران و تبریز ویژه ایام عادی

کلیک کنید

برای مشاهده قیمت هتل های وان

ویژه تعطیلات خرداد 1403

کلیک کنید