قوانین رزرو اینترنتی

قوانين رزرو اینترنتی هتل
1 ) صحت و سقم اطلاعات درج شده هتل ها و كليه امکانات، اطلاعات و مشخصاتي كه از هتل و هتل آپارتمانها اعم از : نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي سايت www.radseir.com و www.nartour.ir سایتهای متصل به سامانه رزرواسیون رادسیر  و نارتور  قرار دارد، عينا از هتل مربوط استعلام شده است و عينا مطالب در سايت نمايش داده شده است، كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده هتل مورد نظر مي باشد. شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شک و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سامانه رزرو مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو هتل مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.

2 ) كليه رزروهايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده و يا آنهايي كه در مرحله نهايي با مجوز و تاييد نهايي مركز ، نهايي مي گردند با مسئوليت اين مركز تعيين جا و نهايي گرديده اند ، ليكن در مواردي نادر احتمال لغو رزرو تنها چند ساعت (اداری)  پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابي و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلايل امنيتي در هتل بدليل همزماني رزرو با ورود افراد بلند پايه و يا اشتباهات كارمندان مركز و يا كارمندان رزرواسيون هتل وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد مسئولیت بر عهده هتل می باشد و هتل باید هتل ديگري در همان زمان براي مسافر تهيه نماید و يا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر مسترد گردد و در اين موارد ، سامانه رزرواسیون رادسیر مسئولیتی نخواهد داشت.

3 ) بدلیل نبود بستر آنلاین در بسیاری از هتل ها و یا رزرو هتل توسط گارانتی کنندگان هتل حتی پس از انجام رزرو و پرداخت وجه، دقایقی جهت رسیدن اطلاعات رزرو شما به بخش رزرو هتل نیاز می باشد، فلذا ممکن است از زمان قطعی شدن رزرو شما و ارسال اطلاعات به هتل و ثبت و تایید مدیریت آن هتل و بروکراسی اداری هتلها اندک زمانی به طول بیانجامد. در صورت نیاز به استعلام می توانید با مسئول مرتبط که هماهنگی با وی انجام داده اید تماس حاصل نمایید.

4) شما قوانین لغو رزرو را مطالعه و به آن آگاه می باشید جهت مشاهده قوانین لغو رزرو اینجا کلیک نمایید.

5 ) در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد و طبق قوانین لغو رزرو هر هتل عمل خواهد شد.

6 ) زمان تحویل و یا تخلیه اتاق مطابق با قانون آن هتل می باشد در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

7 ) تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در واچر مسافر ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیر این صورت قابل قبول نخواهد بود.

8 ) در صورت پرداخت به روش غیر اینترنتی ( پرداخت غیر اینترنتی و یا اینترنتی از طریق غیر این سایت ) بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه رزرواسیون رادسیر نخواهد بود.

9 ) رزرو پس از پرداخت کامل و یا علی الحساب با هماهنگی رزرواسیون ، قطعی خواهد بود , واریزی به حساب مدیر هتل و یا عدم اعلام به سامانه پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

10 )  رزرواسیون رادسیر هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال نوع غذا، نظافت اتاق ها و سرویس بهداشتی، طرح و رنگ، طبقه و جهت اتاق ها ندارد و امکانات و عکس های هتل و اتاق ها عیناً همان مواردی است که از سوی هتل اعلام و ارسال گردیده و بر روی سایت قرار دارد.

11 ) قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو انجام شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر از این رسمیت نخواهد داشت در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید.

12 ) تا زمانی که رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغییر تخفیفهای اعلام شده  وجود دارد در حقیقت قیمت اعلام شده در تاییدیه رزرو شما تازمانی اعتبار دارد که رزرو خود را قطعی نمایید در صورتی که رزرو شما منقضی گردد احتمال تغییر قیمت می باشد.و ممکن است در صورت پیگیری مجدد قیمت تغییر نماید.

13 ) سایر قوانین مطابق با قانون رزرو هتل ها در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.

14 ) سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.

<<  در هتلهای داخل کشور  >>

15) همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به هتل برای همه افراد الزامی است و سامانه رزرواسیون رادسیر هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

16 ) شرط استفاده از اتاق مشترک و یا سوئیت آپارتمان و یا اتاقهای کانکت داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به هتل الزامی است.

17 ) به طور کلی پذیرش خانمهای مجرد بدون همراهی مرد محرم ( بجز جزیره کیش و بعضی از هتل های شهر های دیگر ) در هتل امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه سفر جهت شرکت در امتحان , کنکور , مسابقه و.... ویا ماموریت اداری به استناد گواهی لازم امکانپذیر است .

18 ) استفاده از اتاق مشترک در اکثر هتلها برای هر ایرانی و فرد یا افرادی که تبعه کشور دیگری است امکانپذیر نمی باشد در صورت داشتن شرایط مشابه قبل از رزرو استعلام گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه رزرواسیون رادسیر نخواهد بود.

19) در مورد رزرو های فولبرد که به همراه غذا می باشد: وعده های غذایی که مایل به استفاده نیستید یا در هتل حضور نخواهید داشت را حتما به پذیرش هتل اعلام بفرمایید. حداقل باید 5 ساعت مانده به آن وعده غذایی به هتل اعلام نمایید. سامانه رزرواسیون رادسیر در این موارد مسئولیتی ندارد. در صورت اعلام دیر هنگام ، وعده غذایی سوخت شده و هزینه ای بابت آن مسترد نمی گردد. بعضی از هتل ها، کلا وجهی بابت وعده های غذایی استفاده نشده عودت نمی دهند. مانند هتل سی و سه پل مشهد ،‌هتل مرمر مشهد

توجه : كساني كه به هر شكل در سامانه ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني نامربوط و بیهوده و غيره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات )  برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع خواهد شد.
 

عنوان

 

برای مشاهده

قیمت هتلهای ترابزون 

اینجا کلیک کنید 

04135555122


بهترین نرخ هتل تک 

در شهر وان ترکیه

واتساپ - تلگرام - روبیکا

09361346437


جهت مشاهده نرخ

تـورهای 4روزه شهر وان ترکیه

از تهران و تبریز ویژه ایام عادی

کلیک کنید

برای مشاهده قیمت هتل های وان

ویژه تعطیلات خرداد 1403

کلیک کنید