راهنمای رزرو هتل

با تشکر از انتخاب شما برای رزرو هتل یا تور لطفا به شرح ذیل اقدام فرمایید.
1- به سایت www.nartour.ir   قیمت هتلهای شهر مورد نظر خود مراجعه کنید.
2- هتل مورد نظر خود را بر اساس داشتن ظرفیت اتاق خالی در تاریخ مسافرت خود و سوییت یا ستاره دار بودن هتل و قیمت اتاق در خواستی انتخاب نمایید.  این هتل درخواست قطعی شما برای رزرو محسوب می شود لذا انتخاب خود را با همراهان قطعی نموده و درخواست نمایید. میتوانید بیش از یک هتل انتخاب نمایید ولی اولویت ما برای گرفتن رزرو اولین انتخاب شماست.
3- تعداد اتاق با تعداد نفر با تفکیک کودکان زیر شش سال از بزرگسالان قید فرمایید.
4- سپس نام خود / نام هتل / تاریخ شروع اقامت خود/ تعداد شب اقامت /نوع اتاق در خواستی را برای ما بفرستید.
5- منتظر بمانید تا همکاران آنلاین ما به نوبت و رعایت اولویت ساعت و تاریخ ، درخواستهای رسیده را بررسی و جواب دهند.
 حتما ⚠️ مد نظر داشته باشید که:
⚡بعد از هر درخواست شما و بررسی آن ، تغییر هتل و اتاق مستلزم زمان و صبوری مجدد شماست. هتلهای موجود در سایت هتلهای مناسب قابل رزرو در شهر وان می باشند و توصیه ای از طرف ما برای رزرو نیستند.
⚡درخواست شما از لحاظ امکان رزرو در تاریخ مورد تقاضا و تعداد اتاق و نفر با هتل مربوطه چک و سپس به شما اعلام نتیجه خواهد شد. این موارد در ساعات اداری شرکت و از 10 صبح تا 5 بعداز ظهر امکانپذیر بوده و زمانی حدود نیم تا دو ساعت را در بر خواهد گرفت.
⚡لطفا منتظر بمانید و از ارسال مجدد درخواست و یا تماس واتس آپ خودداری فرمایید. فقط در واتس آپ مربوطه به شما جواب داده خواهد شد. از تماس صوتی با این شماره خودداری نمایید.
⚡ لطفا برای رزرو بعد از تایید هتل شما توسط همکاران ما سریعا نسبت به پرداخت وجه با هماهنگی همکاران ما اقدام نمایید چون فرصت تکمیل رزرو محدود بوده و در صورت عدم پرداخت باطل خواهد شد و چه بسا هزینه جریمه کنسلی را شامل خواهد شد.

 ⚡ در صورت ضرورت با شماره ثابت دفتر  04135555122 تماس بگیرید. اگر قصد مراجعه حضوری به دفتر مار را دارید لطفا قبلا مقدمات رزرو و پرداخت و اخذ ووچر هتل را تکمیل نمایید چون در مراجعه حضوری با توجه به زمانبر بودن استعلام و تاییدیه هتل امکان بودن در خدمتتان را نداریم. برای تحویل مدارک می توانید در ساعات کار معمول همکاران و با هماهنگی جهت دریافت مراجعه نمایید.
از صبر و شکیبایی شما در ایام پرتقاضا صمیمانه سپاسگزاریم.
توضیحات بیشتر در خصوص شرایط سفر و گذرنامه و تست های لازم را می توانید از منوی وبلاگ و دانستنیهای سفر در سایت ما مشاهده بفرمایید.
www.nartour.ir

عنوان

 

برای مشاهده

قیمت هتلهای ترابزون 

اینجا کلیک کنید 

04135555122


بهترین نرخ هتل تک 

در شهر وان ترکیه

واتساپ - تلگرام - روبیکا

09361346437


جهت مشاهده نرخ

تـورهای 4روزه شهر وان ترکیه

از تهران و تبریز ویژه ایام عادی

کلیک کنید

برای مشاهده قیمت هتل های وان

ویژه تعطیلات خرداد 1403

کلیک کنید